Drodzy Rodzice, marzec ma w sobie coś szczególnego. Przyroda budzi się, świat za oknem zaczyna zmieniać kolory – a w nas może trwać zima, która nie pyta o kalendarz. Dla tych, którzy niosą żałobę po dziecku, wiosna potrafi być szczególnie trudna. Ta sprzeczność – między odradzającym się życiem a brakującą osobą – bywa dojmująco bolesna. I właśnie na to jest miejsce w naszym kręgu.
Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców po stracie dziecka. 7 marca w sobotę, w południe. Spotkanie poprowadzi psycholog, psychoonkolog Joanna Bożek-Deutsch. Centrum Medycyny Nieinwazyjnej, windy nr 5-7 po lewej stronie od wejścia, II piętro, sala seminaryjna po prawej stronie od wind (drzwi będą oznakowane).
To spotkanie – jak każde – będzie przestrzenią bez oceniania, bez pośpiechu, bez presji „radzenia sobie”. Będzie krąg, ciepły napój, uważna cisza i miejsce na wszystko, co ze sobą przyniesiesz. Jeśli dopiero rozważasz dołączenie – jesteś mile widziana/widziany.
• Nie musisz znać historii grupy ani nadrabiać żadnych „zaległości”. • Nie trzeba mówić. Nie trzeba się dzielić. Można po prostu usiąść i odetchnąć.• Możesz wejść w ten krąg dokładnie taka/taki, jaka/jaki jesteś tego dnia.
Żałoba nie ma terminu ważności. Nie ma właściwego tempa. Ma tylko Twoje serce – i ludzi, którzy rozumieją bez tłumaczenia. Jeśli czujesz choćby mały impuls, by przyjść – ufaj mu. Drzwi są otwarte.
Leczenie dziecka to nie tylko wyzwania zdrowotne, ale także ogromnych emocji. Lęk, napięcie, niepewność – to naturalne reakcje. Dlatego tak ważne jest, aby nie zostawać z... Czytaj więcej >
'Spokojnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych bliskością i wzajemnym wsparciem. Niech ten czas przyniesie Wam odpoczynek i nową energię do działania.... Czytaj więcej >
'Praca z dziećmi to wyższy poziom wtajemniczenia. Wymaga bycia jednocześnie ekspertem, animatorem i najlepszym przyjacielem. Nasz zespół o... Czytaj więcej >
Z całego serca dziękujemy firmie TOBI za zaufanie i okazane wsparcie. Dzięki takim pa... Czytaj więcej >
Rekrutacja na majowy wyjazd Wytchnieniowy została zakończona. Ewa Deja zabierze nasze onkomamy do sprawdzonego już miejsca - Stare Po... Czytaj więcej >
Z okazji Waszego święta życzymy:- życia z pompą (ale bez zbędnego ciśnienia!)- niespożytej energii, którą codziennie pompuj... Czytaj więcej >
Są miejsca, gdzie obecność drugiego człowieka znaczy więcej niż słowa. To oddziały dziecięcej hematologii i onkologii. To właśnie tam wol... Czytaj więcej >
Wtorki to czas twórczej zabawy, podczas której dzieci mogą malować, rysować, wycinać i tworzyć różne prace plastyczne. Sztuka pomaga wyra... Czytaj więcej >
Kto powiedział, że w szpitalu musi być nudno? Nasi Wolontariusze co miesiąc udowadniają że magia kina nie zna granic. Popcorn, cola, ulu... Czytaj więcej >
Przekaż fundusze na cele statutowe Fundacji.
Wpłać datek przelewem lub kartą.
Poniższe linki przeniosą Cię na stronę bezpiecznych płatności.
Możesz pobrać klasyczny papierowy DW na pocztę lub do banku.
Jak wygląda Anioł? Nie wiemy, ale wydaje się nam, że wystarczy popatrzeć na któregokolwiek z naszych Wolontariuszy, żeby mniej więcej mieć o... Czytaj więcej >
Studenci GUMedu wspierają nas, gdzie i jak tylko mogą! Tu na przykład członkowie Studenckiego Koła Naukowego Pediatrii byli na targach stud... Czytaj więcej >
Wesprzyj Fundację z Pompą kupując produkty z logo naszej organizacji. W Twoje ręce mogą trafić znaczek, długopis, maseczka, kubek, poduszka ... Czytaj więcej >
Jesteś przedsiębiorcą zaangażowanym w sprawy społeczne? Jeszcze nie? To dajemy Ci szansę. Prowadzimy warsztaty terapeutyczne dla dzieci z Kl... Czytaj więcej >
Masz doświadczenie w organizowaniu akcji promocyjnych? Pomóż nam taką przygotować!Kręcisz filmy? Zrób go dla nas!Internet masz w małym palcu... Czytaj więcej >