Współpraca z biznesem

Jesteś przedsiębiorcą zaangażowanym w sprawy społeczne? Jeszcze nie? To dajemy Ci szansę. Przygotowaliśmy warsztaty kulinarne dla dzieci z Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego UCK. Możesz je sfinansować. Koszt nie jest duży! Prosimy, skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotowaliśmy też arte i muzykoterapię dla małych pacjentów i wsparcie psychologiczne dla personelu medycznego! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizujemy różne akcje charytatywne - włącz się jako wolontariusz razem ze swoimi pracownikami!