Rodzina z Pompą

rodzina z pompą
Fundacja z Pompą – Pomóż Dzieciom z Białaczką zaprasza na spotkanie integracyjno-terapeutyczne Rodzina z Pompą.
Twoje dziecko chorowało na białaczkę? Chcesz spotkać innych zmagających się z tą chorobą? A może chcesz odświeżyć znajomości z Oddziału Hematologii gdańskiego UCK? To spotkanie jest dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy podopiecznych Oddziału i personel medyczny. Zapewniamy zabawy z animatorami dla dzieci, warsztaty plastyczne i malowanie buziek, dla Mam porady brafitterki, dietetyka i kosmetyczne Avon, dla Tatów gry konsolowe, dla wszystkich drobny poczęstunek i lody. Każdy chętny będzie mógł porozmawiać z psychoonkologami. Zapraszamy w niedzielę 18 września, sala Jagoda w Żukowie. Początek spotkania o 11:00.