Szalona Fiona idzie po szpik

Natalia Fiona Chrustowska

Chcielibyśmy Wam przedstawić Natalię Chrustowską! Ma 23 lata. W lutym oddała szpik 3-letniemu chłopcu, a w lipcu i sierpniu zamierza przejść 1000 km przez Hiszpanię.

Natalia będzie propagować ideę rejestracji w bazach dawców szpiku i zbierać fundusze na zajęcia dla małych pacjentów Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego UCK. Szalona Fiona idzie po szpik - to hasło jej wyprawy. Pod taką nazwą Jej skarbonkę będzie można znaleźć na siepomaga.pl. Szalona Fiona prowadzi bloga. Tam będą pojawiały się relacje z wyprawy. A już teraz można poczytać o tym jak to sie stało, że "nawiązała znajomość" z naszą Fundacją - Bomba Camino. Zachęcamy do polubienia fanpagu Szalona Fiona, śledzenia przygotowań, a później wyprawy! A i trzymajcie kciuki!

szalona fiona