napis fundacja2323napis fundacja fbnapis fundacja yt

Charytatywny Kiermasz z Pompą

kiermaszTwoja szafa pęka w szwach? A może nie masz co na siebie włożyć? Twój maluch ma za dużo zbawek? A może spodziewasz się dziecka i rozglądasz się za oryginalnymi gadżetami dla malucha?! Nieważne! Każda okazja jest dobra aby wybrać się na Charytatywny Kiermasz z Pompą i wesprzeć Fundację z Pompą - Pomóż Dzieciom z Białaczką.

Impreza będzie w szeroko pojętej tematyce WOMEN &KIDS, uczestniczki będą wymieniać LUB sprzedawać ubrania, buty, dodatki, zabawki, gadżety dziecięce i itp. Głównym punktem programu będzie LICYTACJA CHARYTATYWNA, z której dochód w całości zostanie przekazany na potrzeby Fundacji z Pompą. KIERMASZ Z POMPĄ to doskonały pretekst, aby zrobić gruntowny przegląd garderoby, pozbyć się zbędnej odzieży, zabawek oraz za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. A przy tym - przede wszystkim - WSPOMÓC DZIECI Z BIAŁACZKĄ!
Osoby zainteresowane sprzedażą prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajcie, że liczba miejsc ograniczona! WSTĘP WOLNY dla osób odwiedzających.

Charytatywny Kiermasz z Pompą 13 grudnia w Studio Koncertowym Radia Gdańsk od 12:00 do 16:00.

Zapraszamy!!!