napis fundacja2323napis fundacja fbnapis fundacja yt

Bij z nami Rekord Guinnessa i pomóż dzieciom z nowotworami krwi!

pompki
Umiesz robić pompki? Dasz radę wykonywać je przez minutę? Bij z nami Rekord Guinnessa w zbiorowym robieniu pompek przez minutę i pomóż dzieciom z nowotworami krwi. Początek zabawy w niedzielę 7 czerwca w południe na Targu Węglowym w Gdańsku.
Między 12:00 a 16:00 będzie można skorzystać z badań profilaktycznych, porad lekarskich, dietetyka i trenerów fitness. Będziemy rejestrować potencjalnych dawców szpiku na rzecz Fundacji DKMS.
 
Stowarzyszenie na Rzecz Ratownictwa Adiutare będzie uczyć udzielania pierwszej pomocy. Powitamy też uczestników II Rajdu Rowerowego na rzecz transplantacji Podziel się sobą organizowanego przez Fundację im Bartka Kruczkowskiego Organiści.
 
Fundacja z Pompą będzie prowadziła zbiórkę publiczną, z której cały dochód zostanie przeznaczony na sprzęt medyczny dla Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego UCK. Za datek na rzecz Fundacji z Pompą będzie można zrobić sobie makijaż i manicure. Będą też konkursy w pompowaniu piłek, balonów i rowerowych dętek, warsztaty plastyczne dla dzieci oraz malowanie buziek.
 
Chętnych do udziału w próbie bicia Rekordu Guinnessa w zbiorowym robieniu pompek przez minutę prosimy o wcześniejsze zapisanie się na www.fundacjazpompa.pl
 
Zapisy także w dniu bicia rekordu między 12:00 a 14:30. Próbę podejmiemy o 15:00