napis fundacja2323napis fundacja fbnapis fundacja yt

Pierwsze spotkanie integracyjne Rodzina z Pompą

Spotkanie Rodzina z Pompą już za nami! Ugościła nas restauracja "Jagoda" w Żukowie. :-)Na początku było oficjalnie: po raz pierwszy wręczyliśmy statuetkę Przyjaciel Fundacji, został nim Wojciech Kiełpikowski z Nadleśnictwa Kartuzy. Natalia Fiona Chrustowska opowiadała o swojej pielgrzymce szlakiem Camino de Santiago, do katedry w Santiago de Compostella - jednego z najpopularniejszych celów pielgrzymów z całego świata. Bajlandia sprawiła, że było niezwykle kolorowo i bardzo wesoło. Firma Algida zadbała, żeby nie zabrakło tego co najprzyjemniejsze w ciepłe dni - przepysznych lodów! Dziękujemy, że chcieliście bawić się z nami i zapraszamy do galerii zdjęć i oczywiście na kolejne spotkania!

Czytaj dalej

Rodzina z Pompą

rodzina z pompą
Fundacja z Pompą – Pomóż Dzieciom z Białaczką zaprasza na spotkanie integracyjno-terapeutyczne Rodzina z Pompą.

Czytaj dalej

Szalona Fiona idzie po szpik

Natalia Fiona Chrustowska

Chcielibyśmy Wam przedstawić Natalię Chrustowską! Ma 23 lata. W lutym oddała szpik 3-letniemu chłopcu, a w lipcu i sierpniu zamierza przejść 1000 km przez Hiszpanię.

Czytaj dalej

Wpompuj nam swój 1%

krs1 PNG

Nadszedł czas podatkowych rozliczeń. Zwracamy się do Państwa z prośbą żebyście zechcieli przekazać swój 1% właśnie Fundacji z Pompą. Każda ofiarowana nam złotówka zostanie wydana na wsparcie małych pacjentów Oddziału Hematologii Dziecięcej UCK w Gdańsku. 

Czytaj dalej

Charytatywny Kiermasz z Pompą

kiermaszTwoja szafa pęka w szwach? A może nie masz co na siebie włożyć? Twój maluch ma za dużo zbawek? A może spodziewasz się dziecka i rozglądasz się za oryginalnymi gadżetami dla malucha?! Nieważne! Każda okazja jest dobra aby wybrać się na Charytatywny Kiermasz z Pompą i wesprzeć Fundację z Pompą - Pomóż Dzieciom z Białaczką.

Czytaj dalej

Festyn z Pompą zakończył wyprawę kajakową Spływaj białaczko

festynRodzinny Festyn z Pompą zakończył wyprawę kajakową Wisłą z Warszawy do Gdańska. Czterej leśnicy w dziesięć dni pokonali 500 km. Ostati etap - 25 km - z Kiezmarka do Przystani Żabi Kruk był najkrótszy, ale najcięższy. Wiatr w oczy, deszcz, fala około 60 cm sprawiły, że do celu dopłynęli bardzo zmęczeni. Powitani zostali owacyjnie przez bliskich, przyjaciół i władze Lasów Państwowych.

Czytaj dalej

Więcej artykułów…

Notice: Undefined variable: app in /www/fzpompa_new/templates/yoo_master2/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12 Notice: Trying to get property of non-object in /www/fzpompa_new/templates/yoo_master2/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12